فولاد در مقابل فلزات دیگر
فولاد(استیل) در مقابل فلزات دیگر:
ژانویه 20, 2019
فولاد های spk
فولاد  SpK
ژانویه 22, 2019

ورق طرحدار

ورق های استیل طرحدار

در محصولات ورق فولادی ضد زنگ معمولا طرح ها به صورت  سه بعدی هستند که توسط نورد یا فشرده شدن شکل‌ می گیرند. طرح های روی این ورق می تواند تنها در یک طرف باشد ، و در طرف مقابل  یک سطح ساده و صاف قرار دارد .

روکش‌های طرحدار در کارخانه تولید و یا در پردازشگرهای متخصص، با استفاده از رول های طرحدار به منظور شکل‌دهی به سطح با نورد سرد ساخته می‌شوند.

ورق های استیل طرحدار می‌توانند به صورت یک طرفه طراحی شوند و یا به صورت دو لایه با سطح دوجداره پوشیده شده باشند. عمق این طرح ها به ضخامت ورق ها بستگی دارد.

مهزیار فولاد یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان شناخته‌شده در ورق های استیل طرحدار است که در صنعت روشنایی برای شکستن نور مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته ساخت ورق های استیل طرحدار مقاومت و استحکام فلز را تغییر می‌دهد .

در صنعت از ورق استیل طرحدار استفاده می کند، زیرا این ورق ها دارای ویژگی گرمازدگی و عایق بندی است. با استفاده از این روش اصطکاک معمول در ساخت نوشیدنی، مواد غذایی و تجهیزات عکاسی کاهش می یابد،  و دقیقا در جایی که این امر می تواند به طور چشمگیری سرعت جریان تولید را تسریع کند.

استفاده از این ورق به دلیل ویژگی های همچون دوام و قدرت ، باعث صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت در جایگزینی و نگهداری سازه هایی مانند آسانسور، درب، ستون و غیره شود. ورق های فولادی طرحدار به خوبی ساخته شده و طی چندین سال به دلیل ویژگی‌های بادوام آن‌ها مورد استفاده قرار میگیرند.

ساخت این ورق ها  باعث می‌شود که دندانه ها ، خراش‌ها و دیگر آسیب ها  ، برخلاف دیگر فلزات جلا داده‌شده ، که سریعا کوچکترین اثری را نشان می دهند ، پنهان شوند.

 

 ورق های استیل دارای طیف وسیعی از طرح‌های متقارن و تصادفی ، که کاملا جذاب و مدرن است. محصولات مهزیار فولاد در بازار برای مشتریان محترم ما در دسترس است. و میتوانید برای تماس با کارشناسان ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید .

شماره تماس : ۴۴۴۴۹۱۰۱ -۰۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *