قوطی و پروفیل های فولادی ضد زنگ
قوطی و پروفیل های فولادی ضد زنگ
دسامبر 26, 2018
ورق های ضد سایش هاردوکس 400
تامین ورق های ضد سایش هاردوکس ۴۰۰
ژانویه 13, 2019

ورق های فولادی A285

 ورق های فولادی ملایم ASTM A285

 ورق های فولادی ملایم ASTM A285

مهزیار فولاد یک تامین کننده شناخته شده ورق های ASTM A285 Gr C  است. این صفحات دارای ویژگی‌های عالی برای ارائه خدمات طول عمر بیشتر، فولاد نرم و مقاومت در برابر خوردگی هستند.

مشتریان ما می‌توانند از  ورق های فولادی ملایم  ASTM A285 استفاده کنند. این ورق ها به صورت کویل ارائه شده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند و در مشخصات سفارشی و موردنظر موجود هستند.

 ورق A285 در اشکال و اندازه های مشخص شده ارائه می شود که از آلیاژهای با کیفیت تشکیل شده است.

 

ورق های ASTM A285 همچنین دارای ویژگی‌های عالی دیگری برای کاربرد در چنین فناوری و ماشین‌آلات هستند ، هدف مجموعه ی ما راهنمایی شما توسط متخصصان و کارشناسان ، تضمین رضایت کامل، دوام بالا، دقت بالا ، مقاومت در برابر خوردگی و غیره است. ورق های فولادی ملایم را با نرخ و قیمت معقول  از ما خریداری کنید . ورق های فولادی ملایم ASTM A285  نوعی از فولادهای سخت است که آن را بسیار شکننده تر می‌کند وانعطاف‌پذیری آن را افزایش می ‌دهد .

 

این ورق های ASTM A285 با کیفیت بالا تایید شده در هنجارهای صنعت هستند. در عین حال، امروزه تجارت و صنایع صنعتی به یک منبع ثابت، قابل اعتماد و مقرون به صرفه                 از    ASTM A285 Gr C  متکی هستند تا اطمینان حاصل شود که اهداف مالی باعث آسیب رساندن به کیفیت و هزینه پایان یافته محصولات پایان نشود.

بنابراین میتوانید با اطمینان و اعتماد به ما اقدام به خرید چنین محصولی با کیفیت منحصر به فرد کنید . مشتریان معتبر ما میتوانند از ورق های ASTM A285 فولاد ضد زنگ گرید C را به صورت کویل و با قیمت مناسب از ما خریداری کنند .

ورق های ASTM A285 با مشخصات استاندارد فولاد کربنی، مقاومت کم و مقاومت کششی متوسط در نظر گرفته شده برای مخازن تحت فشار جوش داده شده است. در سه گرید با سطوح قدرت و ضخامت های مختلف در دسترس است. این ورق ها به طور معمول به صورت نورد شده عرضه می شوند.  فولاد باید باترکیبات شیمیایی مورد نیاز هماهنگ باشد. ورق ها ، همانطور که توسط نمونه‌های تست کشش نشان داده می‌شوند، باید با الزامات مکانیکی  مطابقت داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *