روند پردازش ورق فولاد روغنی
اکتبر 20, 2018
نورد سرد
ورق های روغنی نورد سرد شده
اکتبر 22, 2018

مزایای سازه های فولادی

سازه های فولادی

طراحی دقیق سازه های فولادی ، انعطاف پذیری معماری و طراحی را فراهم می سازد. هزینه های کارآمد، پایداری، دوام بالا ، ایمنی و مقاومت استثنایی به آتش، خوردگی و غیره از مزایای دیگر سازه های فولادی است. سازه فولادی عمر طولانی تری دارد، حمل و نقل آن آسان است و ثابت شده است که مقاومت در برابر آتش با شدت بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد را دارند.

برخی مزایای سازه های فولادی را مرور می کنیم:

مقرون به صرفه و سریع برای ساخت

ساخت و ساز سریع و ساده با اجزای فولادی دقیق یک راهکار خارق العاده است. این به معنای نتایج با کیفیت بالا در هر نقطه ، با استفاده از هزینه کم و  کار و مدت زمان کمتر برای ساخت است.

قوی و طراحی انعطاف پذیر

استحکام ذاتی فولاد، انعطاف پذیری معماری و طراحی را امکان پذیر می سازد. همچنین اجازه می دهد تا طول و عرض منحنی ها به راحتی با طرح های عملکردی هماهنگ شود .

ماندگار و ایمن

با توجه به مقاومت استثنایی به آتش، خوردگی ، ساختمان های فولادی اولین انتخاب برای شرایط محیطی سخت می باشد. از آنجایی که فولاد نیازی به نگهدارنده ها یا چسب ها ندارد، برای افرادی که در آن محل زندگی می کنند و یا در اطراف آن کار میکنند ، امن تر است.

سازگار با محیط زیست

سازه های فولادی عمری طولانی دارد و حمل و نقل آن آسان است و کمترین مواد زائد خام را تولید می کنند. و در نهایت ، این فولاد ها نیز می تواند به طور کامل بازیافت شوند.

مقاوم در برابر آتش

اجزاء سازه های فولادی مورد آزمایش قرار گرفته و اثبات شده است که در دمای بالاتر از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد میتوانند مقاومت کنند.

زلزله تست شده

یکپارچگی ساختاری خانه های ساخته شده فولادی در شبیه سازی های مقیاس کامل زلزله نشان داده شده است که  در مقایسه با دیگر سازه ها، ایمن تر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>