تولید فولاد های آلیاژیتسمه فولادی

تسمه فولادی ضد زنگ با عرض کم‌تر از ۶۰۰ میلی متر برای محصولات نورد گرم و کم‌تر از ۵۰۰ میلی متر برای محصولات نورد سرد استفاده می‌شود. تسمه فولادی ضد زنگ برای سینک آشپزخانه / کارد و چنگال، حمام، آسانسور، مواد ساختمانی، کاربرد صنعتی، شلنگ، وسایل سخت‌افزاری و غیره به کار می‌رود.

تسمه فولادی ضدزنگ یک محصول نیمه نهایی است که از نورد گرم شمش یا بلیت بدست ‌آمده و برای تبدیل با نورد سرد تولید می‌شود. تسمه فولادی ضد زنگ نورد سرد از نورد گرم ساخته می‌شود.

ما همچنین گستره وسیعی از تسمه های فولادی ضدزنگ را که در سراسر جهان به دلیل قدرت مافوق آن‌ها، مقاومت در برابر خوردگی و دیگر خواص مطلوب، محبوبیت فزاینده‌ای دارند، ذخیره می‌کنیم. این تسمه ها در تعداد زیادی از برنامه های کاربردی از جمله مخازن ذخیره‌سازی به ماشین‌های کاغذی به منظور دستیابی به کاهش قابل توجه ضخامت و صرفه‌جویی در هزینه در طول طول عمر دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تسمه فولادی آلیاژی :

این تسمه های فولادی هر زمانی استفاده می‌شوند که نمرات بالای کربن استاندارد نتوانند به نتایج درست درخواستی برسند. گرید های مختلف شامل عناصر آلیاژی خاص برای تاکید بر ویژگی‌های اصلی  و مهم در کاربردهای خاص هستند.

تسمه فولادی ۴۱۳۰ به صورت آنیل شده، دارای یک سطح پولیش نشده است، با استانداردهای AME 6350 و استاندارد SAE مطابق است و دارای یک تحمل استاندارد است. درجه فولاد آلیاژی ۴۱۳۰ شامل کروم و مولیبدن برای استحکام و سختی پذیری با مقدار کربن پایین‌تر از فولاد آلیاژی ۴۱۴۰ است تا جوش پذیری بهتری را فراهم کند. این ماده می‌تواند برای سختی بالاتر مورد استفاده قرار گیرد. تولید این تسمه ها به روش آنیل شده، روشی برای گرم کردن و خنک سازی فلز برای اصلاح خواص آن، از جمله افزایش شکل‌پذیری و استحکام آن و یا کاهش استحکام آن پس از آن که شکل گرفته‌است، می‌باشد.

مشخصات تسمه فولادی آلیاژی :

ضخامت: ۰٫۷۰ میلی متر – ۸٫۰ میلی متر

عرض: ۶ میلیمتر – ۴۵۰ میلیمتر

ماده: فولاد آلیاژی

فقط به عنوان مرجعی کوتاه، در لیست مشخصات زیر شما می توانید اثرات اصلی مهم ترین عناصر آلی را پیدا کنید.

کروم: مقاومت اکسایش بهتر. وجود بیش از ۱۲٪ کروم به معنای فولاد ضد زنگ است

منگنز: بالاترین سختی

مولیبدن: سختی بالاتر بعد از سخت شدن

وانادیوم: ساختار دقیق تر برای حد پایین تر خستگی

نیکل: توانایی کانال بیشتر و نفوذ سخت تر شدن

شایع ترین موارد استفاده:

زنجیر، بلبرینگ، چنگال، واشر، حلقه ایمنی و بسیاری از موارد دیگر

شرایط تامین و عرضه:

جدول زیر گرید استاندارد را نشان می‌دهد . گرید های دیگر را می توان براساس درخواست مشتری تامین کرد

تسمه فولادی

نورد گرم، نورد سرد ( +CR ) ، آنیل شده (+ A)، آنیل شده ( +AC )

در اینجا به بعد، خواص مکانیکی استاندارد تسمه فولادی آلیاژی بالا نشان‌داده شده‌است. مقادیر مختلف را می توان با کارشناسان ما  مورد بحث قرار داد که به مشتریان کمک می‌کنند تا بهترین نتایج را در درخواست خود بدست آورند.

شماره تماس : ۴۴۴۴۹۱۰۱ – ۰۲۱ 

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه