گام های موثر سه غول فولادی ایران

فروشنده و خریدار ورقهای آلیاژی A516 گرید 60 ، A516 گرید 70 داخلی و وارداتی ورق های A516 Gr 60 - 70 خرید و فروش
فروشنده و خریدار ورقهای آلیاژی A516 گرید ۶۰ ، A516 گرید ۷۰ داخلی و وارداتی ورق های A516 Gr 60 – 70 خرید و فروش
نوامبر 5, 2016
خریدار و فروشنده ورقهای ck45 ، ck60 ، ck67 ، ck75 از ضخامت 0.5 تا 100 میلیمتر ، ck45 خرید ، فروش ، قیمت
خریدار ، فروشنده و قیمت آهن آلات انواع ورقهای ck45 ، ck60 ، ck67 ، ck75 از ضخامت ۰٫۵ تا ۱۰۰ میلیمتر ، ck45 خرید ، فروش ، قیمت
نوامبر 6, 2016

گام های موثر سه غول فولادی ایران

خرید و فروش ورق آجدار X خرید و فروش ورق آلومینیوم X خرید و فروش ورق کرکره،شادولاین X خرید و فروش ورق عرشه فولادی X خرید و فروش برشی ساختمانی و صنعتی X خرید و فروش ورق گالوانیزه X خرید و فروش ورق رنگی X خرید و فروش ورق سیاه X خرید و فروش ورق روغنی X خرید و فروش ورق اسید شویی X خرید و فروش ورق روغنی st12-st14 X خرید و فروش ورق تین پلیت ( ورق حلب ) 0.15 میلیمتر X خرید و فروش ورق تین پلیت ( ورق حلب ) 0.20 میلیمتر X خرید و فروش ورق تین پلیت ( ورق حلب ) 0.22 میلیمتر X خرید و فروش ورق تین پلیت ( ورق حلب ) 0.28 میلیمتر X خرید و فروش ورق تین پلیت ( ورق حلب ) 0.30 میلیمتر X خرید و فروش ورق تین پلیت ( ورق حلب ) 0.35 میلیمتر X خرید و فروش ورق تین پلیت ( ورق حلب ) 0.40 میلیمتر

ورق آجدار

سه شرکت مجتمع فولاد مبارکه ، ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان بیش از ۷۰ درصد فولاد ایران را تولید می کنند. فولاد خوزستان با وجود تولید شمش و اسلب روی کاغذ شرایط بهتری دارد بعد از آن فولاد مبارکه است که به دلیل هزینه بسیار بالای احداث کارخانجات تولید محصولات تخت تنها رقیب خود را واردات می بیند و پرچالش ترین شرکت بزرگ فولادی کشور به نوعی قدیمی ترین آنهاست، شرکت ذوب آهن اصفهان که در حدود هفتاد رقیب داخلی دارد و هزینه پایین ساخت نوردهای کوچک ، بازارهای صادراتی این شرکت را نیز تهدید می نماید.

فروش ورق اکسین , ورق اکسین , ورق گالوانیزه

به گزارش ماین نیوز، با توجه به اینکه حداقل در ۳ سال گذشته بدترین شرایط صنعت فولاد جهان از ابتدای صنعتی شدن رقم خورده است و رقابت شدید حاصل از تولید بیش از نیاز بازار که توسط چینی ها روانه بازارهای دنیا شده باعث ورشکستگی تعداد زیادی کارخانه فولادسازی و افت قیمت محصولات فولادی شده است. با این وجود سه شرکت فوق شرایط بدی ندارند و علاوه بر عملکرد قابل قبولی که داشته اند بعضا طرح های توسعه و مسئولیت های اجتماعی ، فرهنگی و محیط زیستی خود را نیز طبق استانداردها رعایت نموده اند. نگاهی به عملکرد این سه شرکت شاید درسهای برای سایر صنایع داشته باشد. ورق مبارکه , لوله درزدار , آهن صنعتی

مدیران هر سه شرکت فوق به اهمیت بالای برند واقفند وکنار ثبت جهانی ، کیفیت بالای محصولات تولیدی ، رعایت حقوق مشتری بطور جدی در تمامی همایش های فولادی به ویژه در سطح جهانی حضور دارند ، سخنرانی سبحانی در پنجاهمین گردهمایی انجمن جهانی فولاد ، ارائه گزارشی از وضعیت فولاد ایران و منطقه توسط دشتیانه در کنفرانس پلتس در بارسلون و سخنرانی تجلی زاده در کنفرانس متال اکسپرت دبی نمونه ای از این رفتارهاست، هر سه شرکت در فولاد جهان شناخته شده و قابل احترامند و با حضور در بالاترین سطح گردهمایی های فولادی تاثیرات مثبتی برای جایگاه و طرح نظرات فولاد ایران داشته اند. خرید ورق گالوانیزه , قوطی آهنی , فولاد صنعتی

صادرات از دیگر نکات کلیدی در رفتار این سه شرکت است، هر سه شرکت دارای تیم های موثر صادراتی هستند و هرچند امسال ذوب آهن بار دیگر و برای چندمین سال عنوان صادرکننده ممتاز فولاد ایران را کسب و گوی سبقت را از دیگر فولادسازان ایرانی ربود اما سطح و کیفیت صادرات این سه شرکت منطبق بر بالاترین استانداردهای جهانیست. ( در دنیا یک فولادساز با کیفیت و پپیشرو بیش از ۲۰ درصد محصولات خود را صادر می نماید تا هم بتواند خود را با نیازهای استاندارد و شرایط روز جهان وفق دهد و هم بتواند ارزآوری مورد انتظار جامعه از این صنعت را تحقق بخشد )

فروش داخلی این سه شرکت نیز در حال حاضر بسیار اصولی به نظر می رسد. سیستم فروش داخلی شرکت فولاد مبارکه اصفهان دارای سه نوع فرآیند می باشد ، عرضه در بورس ، توزیع از طریق نمایندگی های منطقه ای و فروش مستقیم به متقاضیان ، هرچند گلایه های برخی مصرف کنندگان مبنی بر عدم پوشش نیازهای داخلی توسط این مجتمع عظیم صنعتی گاه و بیگاه مشاجراتی را در شبکه ها اجتماعی و حتی صدا و سیما در پی داشته است اما پرواضح است یک گروه صنعتی به تنهایی نمی تواند تنوع و نیاز های کامل صنایع زیردستی کشور پهناوری چون ایران را پاسخگو باشد.

فولاد خوزستان به دلیل فروش محصولات میانی از جمله شمش و اسلب ، تمامی محصول خود را در بورس کالا به فروش می رساند. هرچند به نظر و به دلیل اندک بودن مشتریان داخلی فولاد خوزستان ( کارخانجات نورد ) مشکل چندانی متوجه این شرکت نیست اما به دلیل قرار گرفتن شمش خوزستان به عنوان مبنای قیمت گذاری زنجیره فولاد این شرکت نیز گاه و بیگاه مورد آماج انتقادهاست که با واکنش های تجلی زاده ، معاون بازاریابی و فروش باسابقه این شرکت معمولا مهار شده است.

ذوب آهن اصفهان اما در فروش داخلی با شرایط بسیار دشوارتری روبروست ، احمد صادقی که از شرایط جدید بازار غافلگیر شده بود تنها راه نجات شرکت تحت مدیریت خود را در ساماندهی فروش داخلی دیده و با تغییر دیدگاه شرکت مشترکش با بخش خصوصی از کسب سهم بالاتر به مدیریت بازار تیرآهن و میلگرد رسید. فعالان بازار محصولات طویل در برخی موارد به نوع فروش داخلی این غول فولاسازی ایران گلایه های وارد می نمایند اما در مقابل نظم حاکم شده بر بازار و رعایت کانال فروش مورد تایید دستگاه های نظارتی که از شفافیت لازم برخوردار است رضایت نسبی بازار را بدنبال داشته است.

صادقی در گامی دیگر پروژه تولید و فروش محصولات با ارزش افزوده بالاتر را در این شرکت عملیاتی نمود که ریل ملی و تیرآهن های بال پهن از اولین محصولات تولیدی بر پایه این تفکر استراتژیک است.

صادقی ، سبحانی و مدرس خیابانی طرح های اصلاحی خطوط تولید و افزایش ظرفیت را نیز به خوبی دنبال نموده اند ، گندله سازی جدید و فولاد سپید دشت توسط فولاد مبارکه ، حرکت به سوی تولید ۵ میلیون تنی در ۲۰۱۷ میلادی در فولاد خوزستان و طرح های کاهش مصرف و بازیافت آب و همینطور اصلاح مصرف انرژی در کوره ها از جمله طرح تزریق پودر زغال در کوره بلند ذوب آهن اصفهان را می توان از جمله طرح های موثر در سودآوری این سه شرکت نامید.

منبع: ماین نیوز

40 دیدگاه ها

 1. Timecode.ir گفت:

  اقا خیلی وبسایتتون عالیه

 2. خرید بک لینک قوی گفت:

  وای خیلی خوبه ساییتون

 3. bitaballseir.com گفت:

  اقا خیلی وبسایتتون عالیه

 4. آپادانا تجهیز آراز گفت:

  سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 5. عربی میکروطلایی گاج گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون
  ادامه بدین

 6. کاغذ دیواری ارزان گفت:

  سلام.وبسایت جالبی دارید.واقعا ممنونم

 7. jahankavoshan.com گفت:

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 8. بنیاد بین المللی غدیر واحد استان مرکزی گفت:

  Your style is really unique compared to other people I have read stuff from.
  Many thanks for posting when you have the opportunity, Guess I will just
  bookmark this page.

 9. انگیزه برتر گفت:

  continuously i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also happening with this paragraph which I am reading at this place.

 10. aryoman.com گفت:

  مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

 11. توسعه تجارت گفت:

  مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

 12. http://ghadir-mr.blog.ir/ گفت:

  Hiya very cool website!! Man .. Beautiful .. Wonderful ..
  I will bookmark your blog and take the feeds additionally?
  I’m glad to seek out so many useful information right here within the post, we need develop more strategies in this regard, thank you for sharing.
  . . . . .

 13. ghadir-mr.blog.ir گفت:

  Excellent, what a weblog it is! This web site presents helpful facts to us, keep it up.

 14. بنیاد بین المللی غدیر واحد استان مرکزی گفت:

  Hi there! I’m at work browsing your blog from my new apple iphone!
  Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts!

  Carry on the great work!

 15. لینکدونی لینک سیتی گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران
  وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 16. seodex.ir گفت:

  مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

 17. http://kaveh-metal-industries.ir گفت:

  اقا خیلی وبسایتتون عالیه

 18. قیمت محصولات اسنوا گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز
  وب سایت خیلی خوبی بود پیروز باشید.
  باتشکر

 19. بهترین مدل سمعک گفت:

  وب سایت خوبی بود
  ممنون از شما..پیروز باشید.

 20. افزایش فالوور اینستاگرام گفت:

  وای خیلی خوبه ساییتون

 21. بسته بندی اثاثیه گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون
  ادامه بدین

 22. بارانی مردانه گفت:

  اقا خیلی وبسایتتون عالیه

 23. خرید اسکیت بچگانه گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به
  کارتون ادامه بدین

 24. ست لباس زنانه گفت:

  مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

 25. خرید بک لینک ارزان گفت:

  سلام ممنون به خاطر مطلب فوق العادتون

 26. apdi.ir گفت:

  خسته نباشید مرسی به خاطر این
  مطلب زیبا

 27. بهینه سازی سایت گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

 28. غزاله قاسمی گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی
  دارید.ممنون

 29. فروش بک لینک گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 30. زیست شناسی کنکور گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *