خانه / اخبار / پالس‌های مثبت نفتی ایران و عربستان به یکدیگر
X خرید و فروش فولاد های آلیاژی St 52 – ck 45 X خرید و فروش فولاد های آلیاژی SPK X خرید و فروش فولاد های آلیاژی سمانته و MO40 X خرید و فروش اتصالات X خرید و فروش زانویی 90 درجه X خرید و فروش زانویی 45 درجه X خرید و فروش فلنج کوره ای X خرید و فروش فلنج رزوه ای X خرید و فروش فلنج لبه دار X خرید و فروش کپ X خرید و فروش لرزه گیر X اجرای پروژه های نفتی X اجرای پروژه های فلزی X اجرای پروژه های دریایی X اجرای پروژه های پتروشیمی X اجرای پروژه های پایپینگ X خرید و فروش انواع لوله X خرید و فروش لوله مانیسمان ( بدون درز ) X خرید و فروش لوله جداره چاه X خرید و فروش لوله داربستی X لوله 1 اینچ X لوله 1.1/2 اینچ X لوله 2 اینچ X لوله 4 اینچ X لوله 5 اینچ X لوله 6 اینچ X لوله 10 اینچ X لوله 12 اینچ X لوله 15 اینچ X لوله 24 اینچ X لوله 36 اینچ X لوله 42 اینچ

پالس‌های مثبت نفتی ایران و عربستان به یکدیگر

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، بعد از تیرگی  روابط ایران و عربستان ، کشور روسیه برای میانجیگری و ملاقات رو در روی وزرای نفت دو کشور اعلام آمادگی کرد و این دیدار در روسیه میان مقامات نفتی دو کشور انجام شد.

امروز نیز نشست کشورهای صادرکننده نفت در الجزایر در حالی تشکیل شد که بنا بر اخبار منتشر شده، روسیه هیچ تلاشی برای دیدار وزاری نفت ایران و عربستان انجام نداده است اما پس از پایان  نشست غیر علنی در الجزیره، سخنان الفالح و زنگنه نشان از جو مثبت این جلسه دارد.

به گزارش العربیه وزیر نفت عربستان در مصاحبه با خبرنگار این شبکه اظهار داشت که  ایران، لیبی و نیجریه می‌توانند تولید خود را بالا ببرند تا در نشست آتی اعضای اوپک در ماه نوامبر در این خصوص بحث بیشتری شود .

در مقابل وزیر نفت ایران در جمع خبرنگاران با تاکید بر حق ایران مبنی بر بازگشت به سطح تولید خود تا قبل از تحریم ها گفت: ما به دنبال رسیدن به تولید روزانه ۴ میلیون بشکه در روز هستیم و مطابق برنامه‌ریزی هایی که انجام داده ایم در آینده نزدیک به این رقم خواهیم رسید.

زنگنه در خصوص نشست الجزایر گفت: ما همواره بر تعامل با سایر اعضا تاکید داشته‌ایم و معتقد هستیم با کمک یکدیگر می توانیم ثبات را در بازار نفت ایجاد کنیم. این نشست برای اعضا بسیار مهم بود و خوشبختانه صحبت های خوبی صورت گرفت و من به خروجی این نشست امیدوار هستم.

منبع: خبرگزاری ایلنا

همچنین ببینید

بازار فولاد

سوخت‌گیری ارزی بازار فولاد

التهاب ارزی واقعیتی است که در روزهای اخیر بار دیگر شدت گرفته تاجایی که دیروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *