پالس‌های مثبت نفتی ایران و عربستان به یکدیگر

لوله های ریز بار میلیمتری
خرید و فروش لوله های ریز بار میلیمتری ( مبدل حرارتی ، هیدرولیک ، مصارف صنعتی خاص )
سپتامبر 28, 2016
خرید و فروش رابیتس ، مش جوشی ، انواع توری ، توری بافته شده ، توری های صنعتی و ساختمانی
سپتامبر 29, 2016

پالس‌های مثبت نفتی ایران و عربستان به یکدیگر

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، بعد از تیرگی  روابط ایران و عربستان ، کشور روسیه برای میانجیگری و ملاقات رو در روی وزرای نفت دو کشور اعلام آمادگی کرد و این دیدار در روسیه میان مقامات نفتی دو کشور انجام شد.

امروز نیز نشست کشورهای صادرکننده نفت در الجزایر در حالی تشکیل شد که بنا بر اخبار منتشر شده، روسیه هیچ تلاشی برای دیدار وزاری نفت ایران و عربستان انجام نداده است اما پس از پایان  نشست غیر علنی در الجزیره، سخنان الفالح و زنگنه نشان از جو مثبت این جلسه دارد.

به گزارش العربیه وزیر نفت عربستان در مصاحبه با خبرنگار این شبکه اظهار داشت که  ایران، لیبی و نیجریه می‌توانند تولید خود را بالا ببرند تا در نشست آتی اعضای اوپک در ماه نوامبر در این خصوص بحث بیشتری شود .

در مقابل وزیر نفت ایران در جمع خبرنگاران با تاکید بر حق ایران مبنی بر بازگشت به سطح تولید خود تا قبل از تحریم ها گفت: ما به دنبال رسیدن به تولید روزانه ۴ میلیون بشکه در روز هستیم و مطابق برنامه‌ریزی هایی که انجام داده ایم در آینده نزدیک به این رقم خواهیم رسید.

زنگنه در خصوص نشست الجزایر گفت: ما همواره بر تعامل با سایر اعضا تاکید داشته‌ایم و معتقد هستیم با کمک یکدیگر می توانیم ثبات را در بازار نفت ایجاد کنیم. این نشست برای اعضا بسیار مهم بود و خوشبختانه صحبت های خوبی صورت گرفت و من به خروجی این نشست امیدوار هستم.

منبع: خبرگزاری ایلنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *