فولادهای ضدزنگ
فولاد ضد زنگ (استنلس استیل)
نوامبر 5, 2018
تسمه استیل
تسمه استنلس استیل ۳۰۴
نوامبر 10, 2018

ورق استیل با آلیاژ ۳۱۰

استیل 310

استیل 310 به دلیل کاربرد کرایوژنیک و مقاومت حرارتی در صنایع مختلف استفاده می شود.

ورق های استنلس استیل با آلیاژ ۳۱۰- ۳۱۰S فولاد ضد زنگ آستنیتی است که ترکیبی از خواص عالی با درجه حرارت بالا و قابلیت شکل پذیری و قابلیت جوش است. به طور معمول برای کاربردهای در دمای بالا مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا مقدار بالای کروم و نیکل مقاوم در برابر خوردگی واکسیداسیون وقدرت برتر در دماهای بالاتر از ۲۱۰۰ درجه فارنهایت هستند. در نتیجه با توجه به مقدار زیاد کروم و نیکل، در بیشتر محیط ها از ۳۰۴ یا ۳۰۹ ضدزنگ بهتر است.

اغلب در بسیاری از سازه های صنعتی که نیاز به فولاد نسوز و مقاوم در برابر حرارت با بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد وجود دارد ، از فولاد نشوز با آلیاژ های ۳۱۰H ,310S مورد استفاده قرار می گیرد .

۳۱۰ اغلب در دماهای بالا و جهت سازه های صنعتی نشوز مورد استفاده قرار می گیرند .

کاربرد ها :

فولادهای ضد زنگ بیشتر به طور کلی در دماهای بالا و با مقاومت برجسته در برابر تغییر شکل  و حمله محیطی استحکام بالایی دارند. بنابراین از آلیاژ ۳۱۰ به طور گسترده در صنایعی مانند عملیات حرارتی و پردازش مواد شیمیایی استفاده می‌شود. برخی از نمونه‌ها عبارتند از :

  • قطعات کوره
  • قطعات مشعل نفت
  • مبدل های حرارتی
  • سیم جوشکاری و الکترود
  • لوله های احتراق
  • کوره پخت سیمان

 

 ویژگی ها:

مقاومت در برابر تسلیم حرارتی و حرارت متناوب در دماهای بالا.مقاومت در برابر خوردگی آب با توجه به مقدار بالای کروم .مقاومت بسیار خوبی در برابر فضای اکسید کننده و کربوریزاسیون.مقاومت در برابر خوردگی اسید نیتریک در دمای معمولی و نیترات ها را در دمای ۴۲۵ درجه سانتیگراد متصل می کند.

 

فروش کلیه ورق های استنلس استیل با آلیاژ ۳۱۰- ۳۱۰S در ضخامت های  2 میل تا  50میل  با شناسنامه و برگه آنالیز کیفی ، ساخت کشور های تایوان ، اسپانیا ، آلمان جهت انجام کلیه پروژه های صنعتی ، ارسال به سراسر ایران با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن . ورق های استنلس استیل در مجموعه بازرگانی مهزیار فولاد در گرید های مختلف عرضه میگردد شما میتوانید جهت خرید کلیه ورق های فولادی ذکر شده با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس : ۴۴۴۴۹۱۰۱ -۰۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *