لوله های فولادی سایز بالا
تامین کلیه لوله های سایزبالا
جولای 31, 2019
ورق های AR500
ورق های ضد سایش هاردنس ۵۰۰
آگوست 25, 2019

ورق های فولادی ضد سایش هاردنس ۴۰۰

مهزیار فولاد صنعت یک تامین کننده ورق فولادی مقاوم در برابر سایش در کلاس های فولادی هاردنس ۴۰۰ ، هاردنس ۴۵۰ ، هاردنس ۵۰۰ ، هاردنس ۵۵۰ است.

یکی از ویژگی های این ورق فولادی استاندارد کربن کم است که باعث افزایش انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ضربه می شود ؛ و محتوای آلیاژ کروم و نیکل ، وضعیت فولاد را برای مقاومت به سایش بهتر بهبود می بخشد. فولاد هاردنس از ویژگی های سختی ، چقرمگی ، وزن سبک ، مقاومت در برابر سایش خوب و ماندگاری طولانی برخوردار است. هاردنس ۴۰۰ کمترین میزان سختی را دارد و با افزایش گرید فولاد سختی افزایش می یابد.

فولاد هاردنس برای انواع خدمات تولیدی از قبیل برش طول ، خم شدن ورق و سایر گزینه های پردازش مناسب است.

Steel GradeChemical Composition
C *)
(max %)
Si *)
(max %)
Mn *)
(max %)
P
(max %)
S
(max %)
Cr *)
(max %)
Ni *)
(max %)
Mo *)
(max %)
B *)
(max %)
Hardness 400۰٫۳۲۰٫۷۰۱٫۶۰۰٫۰۲۵۰٫۰۱۰۱٫۴۰۱٫۵۰۰٫۶۰۰٫۰۰۴
Hardness 450۰٫۱۸۰٫۲۵۱٫۳۰۰٫۰۱۵۰٫۰۰۴۰٫۱۰۰٫۱۰۰٫۰۴۰٫۰۰۳
Hardness 500۰٫۳۰۰٫۷۰۱٫۶۰۰٫۰۲۰۰٫۰۱۰۱٫۵۰۱٫۵۰۰٫۶۰۰٫۰۰۵

برای ساخت محصولات زیادی مانند نوار نقاله ، ماشین آلات راهسازی و کشاورزی ، از ورق های هاردنس ۴۰۰ و ۵۰۰ استفاده کنید.

مهزیار فولاد صنعت میتواند ورق های هاردنس را مطابق با نیاز های مشتری ارائه دهد.

این ورق ها به دلیل استحکام بالا ، دوام و ساخت محکم به صورت گسترده در دسترس مشتریان قرار گرفته است. علاوه بر این ، این ورق ها از ترکیب عالی از مقاومت در برابر ضربه بالا ، کارایی و مقاومت در برابر سایش برخوردار هستند. (جوش پذیری این فولادها با دیگر کربن استیل ها به خوبی صورت می پذیرد)

برنامه‌های کاربردی :

معدن‌کاری و استخراج

صنایع فرآیند

جابجایی متریال (نوار نقاله)

ساخت و ساز

مهزیار فولاد صنعت یکی از تامین کنندگان پیشرو ، ورق های مقاوم در برابر سایش هاردنس ۴۰۰ است. این آزمایشات و تست های این نوع از ورق ها در شرایط بسیار سخت و مستلزم استحکام بالا و مقاومت در برابر سایش بسیار عالی انجام شده است. ورق هاردنس ۴۰۰ (با سختی HBW 380-420) یک فولاد سخت شده است که به خصوص برای استفاده طولانی مدت در محیط های ساینده با فشار سطح بالا مناسب است.

مهزیار فولاد صنعت یک تامین کننده و عرضه کننده عمده فولادهای با استحکام بالا و همچنین طیف وسیعی از محصولات با کیفیت و کاربردی دیگر است. ما توزیع کننده ورق های هاردنس ۴۰۰ ، یک ورق فولادی بسیار محکم ، مقاوم در برابر سایش هستیم که می تواند به روش های مختلفی برای رفع نیازهای صنعتی شما استفاده شود.

فولاد مقاوم در برابر سایش چیست؟

مقاوم در برابر سایش (AR) نوعی از فولاد ضد سایش است که برای کاربردهایی که در شرایط سایش شدید استفاده می شود اختراع شده است.  ۴۰۰HBW  که با نام های متعدد تجاری نیز شناخته می شود ، بسیار عالی است ؛ از بالاترین کیفیت فولاد و با دوام ساخته شده است. وقتی شما از تقاضای بازار خود صحبت می‌کنید،  ۴۰۰HBW در صدر لیست قرار دارد، به خاطر سهولت در شکل و فرم گیری، که به آن اجازه می‌دهد در کاربردهای مختلف در صنایع استفاده شود.

۴۰۰AR  که با نام های متعدد تجاری نیز شناخته می شود دارای گرید های مختلفی است ؛ ما میتوانیم فولاد های ضد سایش با هاردنس ۴۰۰ را در ضخامت و ابعاد درخواستی شما تامین نماییم.

ورق فولادی هاردنس ۴۰۰ :

ما این ورق های هادوکس۴۰۰ که با فناوری و تکنولوژی پیشرفته و ساخته شده اند را پیشنهاد می‌کنیم. ۴۰۰ AR که همچنین ۴۰۰SUMIHARD  نامیده می‌شود، اتحادی از سختی و مقاومت است و این ویژگی برای استفاده در مناطق با فرسایش متوسط به کار برده میشود. این ورق ها طوری طراحی شده‌اند که جوش پذیری خوبی با دیگر کربن استیل ها داشته باشند. ورق های هاردنس ۴۰۰ در ضخامت ها و ابعاد مختلف قابل تامین هستند.

توضیحات کلی ورق های ضد سایش با هاردنس ۴۰۰  :

این ورق ها دارای فولادی انعطاف پذیر ، قابل جوش و بسیار مقاوم در برابر سایش است.

هاردنس ۴۰۰ یک فولاد مقاوم در برابر سایش و قابل جوشکاری است که با سختی اسمی HBW 400 برای کاربرد هایی که به مقاومت به سایش بالایی نیاز است مناسب است .

هاردنس ۴۰۰ بار مفید را افزایش داده و عمر خدماتی را افزایش می‌دهد در حالی که دارای چقرمگی خوبی است و سختی را حفظ می‌کند.

دامنه ابعاد :

هاردنس ۴۰۰ در ضخامت های ۴ تا ۱۰۳ میلی متر و ابعاد مختلف بنا به درخواست مشتری در دسترس است .

ویژگی های مکانیکی:

هاردنس کاملاً سخت شده است. حداقل سختی هسته ۹۰٪ حداقل سختی سطح تضمین شده است.

ویژگی های ورق مقاوم در برابر سایش ۴۰۰:

۱. مقاومت در برابر سایش و خراش

۴۰۰ Hardness می‌تواند در برابر هر خراش، شن، ماسه، سنگ، زغال‌سنگ، و آهن‌قراضه مقاومت کند. هر گونه ضربه روی ورق در سراسر سطح خود توزیع می‌شود و در نتیجه مقاومت در برابر هر گونه ضربه یا خراش را تحمل می‌کند. انواع دیگری از این ورق ها ۴۰۰HARDNESS  ، در برند های مختلف تولید کشور های روسیه ، چین ، اتریش ، المان و هندوستان هستند که دارای ویژگی‌های مشابهی هستند.

۲٫ مواد سازنده کم‌تر، سود بیشتر

فولاد مقاوم در برابر سایش و دیگر محصولات مشابه از بهترین کیفیت هستند. بنابراین، ماشین آلات و پیکربندی های که از ورق های فولادی هاردنس ۴۰۰ ساخته شده‌اند به فولاد کمتری نیاز دارند و سود را افزایش دهند و اغلب برای کاربردهایی نظیر جابه جایی مواد معدنی  استفاده میشوند.

۳٫ عمر بیشتر خدمات

ورق فولادی ۴۰۰HBW   یک انتخاب ایده‌آل برای گسترش عمر خدماتی سازه‌های متحرک صنعتی است. ورق فولادی هاردنس ۴۰۰Hardness  “ورق های ضد فرسودگی” نیز خوانده می‌شوند، زیرا آن‌ها می‌توانند در برابر ضربات مقاومت کننند و به شما سطوحی بدهد که صاف باشند به طوری که عمر سازه شما طولانی‌تر شود.

۴٫بار سود بیشتر

ورق ضد سایش سبک‌تر از فولاد معمولی است ؛ در نهایت از ورق های ضد سایش برای ساخت پاکت کمپرسی های صنعتی بزرگ برای حمل بار های عظیم استفاده میشود.

 

کاربرد های ورق هاردنس ۴۰۰ :

ورق های فولادی ضد سایش هاردنس ۴۰۰ و انواع دیگر ، محصولات متنوعی هستند که می توانند در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. محدوده ورق های فولادی ۴۰۰AR  در موارد زیر استفاده می گردد:

– آنها به دلیل تحمل زیاد در برابر هرگونه خسارت ، در صنعت معدن کاربرد دارند. معدن شامل استخراج مواد معدنی از سطح زمین و ایجاد اصطکاک با سنگ های بزرگ است. در این حالت ، دستگاه های ساخته شده با فولادHBW 400 در دسترس است.

– با استفاده از فولاد ABRX 400 ماشین آلات مورد نیاز نجاری را تولید می کند .

– بولدوزرها ، کامیون های زباله ، سنگ شکن ها و بیل های مکانیکی، همه آنها با سنگ ها و شن های عظیم در تماس هستند. فولاد ۴۰۰HBW برای تولید همه این محصولات استفاده می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *