لوله های سیاه
تفاوت لوله سیاه و لوله گالوانیزه
اکتبر 5, 2019
رده بندی لوله
رده بندی لوله های فولادی
اکتبر 5, 2019

مشخصات فنی لوله مانیسمان

لوله های ضخامت بالا

لوله فولادی گوشتی ، جداره ضخیم ، ضخامت بالا ، مانیسمان

مهزیار فولاد صنعت می تواند با توجه به مشخصات و اندازه های درخواستی مشتری ، لوله های مانیسمان را تامین کند. تیم ما سال ها تجربه در ارائه عملکرد مناسب و قطر خاص یا ضخامت دیواره مشخص برای کاربردهای مختلف دارد.

مشتریانی که به لوله مانیسمان نیاز دارند می توانند قطر و ضخامت دیواره ، حداکثر ضخامت داخلی وخارجی و طول لوله را متناسب با نیاز خود تعیین کنند. طول لوله از ۳۰۰ میلی متر تا ۱۴۰۰۰ میلی متر و قطر آن بیشتر از ۱٫۵ میلی متر می باشد.

لوله های فولادی حرارت دهی نیز موجود است. در این حالت ، سختی استاندارد  160HV5است ، اما می تواند در صورت نیاز تغییر کند. اگر مشتری ملزم به رعایت استانداردهای لوله فولادی جوش داده شده ASTM A249 باشد ، می توانیم سختی استاندارد ۹۰ HRB را ارائه دهیم. همچنین طول لوله قابل تغییر است و کلیه لوله های تحت عملیات حرارتی تحت فشار تست شده مطابق با استاندارد EN 10217-7 هستند.

طیف گسترده ای از اندازه و رده لوله های فولادی بدون درز وماشین کاری لوله ها، این امکان را به ما می دهد که پیشنهاد های سفارشی مقرون به صرفه را برای خاص ترین کاربرد ها ارائه دهیم . کالاهایی با کیفیت بالا که مطابق با نقشه مشتری یا مشخصات خاص ، قابل اجرا شدن است.

عملیات ماشینکاری و پردازش مهزیار فولاد صنعت شامل موارد زیر است:

برش به طول

ماشینکاری خارجی

ماشینکاری داخلی

ماشینکاری انتهای لوله

جوشکاری

لوله هاب فولادی ما شامل بسیاری از گرید های اختصاصی با استحکام بالا ، مقاومت بالا و سختی استثنایی و همچنین ماشین پذیری عالی و قابلیت جوشکاری می باشد.

اطلاعات محصول :

استانداردهای اروپایی برای لوله های فولادی EN10294-1 و EN10297-1

استانداردهای تحت پوشش خارج از اروپا شامل ASTM ، JIS و … است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *