بازار فولاد آزاد شد
سپتامبر 13, 2018
فولاد بازار
دو حرکت متفاوت فولاد در دو بازار
سپتامبر 16, 2018

مشخصات فنی لوله استنلس استیل

لوله های استیل

لوله های استیل

از دلایل پر کاربرد و محبوب بودن لوله های استیل میتوان به داشتن مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی اشاره کرد.

وجود کروم در مواد تشکیل دهنده لوله باعث مقاومت در برابر خوردگی میشود به طور مثال وجود ۵% کروم در آهن مقاومت به خوردگی را افزایش میدهد . عنصر کروم با تشکیل یک لایه اکسید سطحی ، لایه های زیرین را از خوردگی محافظت می کند. لوله استیل با داشتن ۱۲% کروم ، خاصیت ضد زنگ پیدا کرده است .

فرآیند پرداخت لوله استنلس استیل :

پرداختن لوله استیل یک فرایند مهم برای تولیدات و برنامه های کاربردی معماری است در پرداخت لوله های فولادی ضد زنگ یک سطح یکنواخت و یکنواخت را ایجاد می کندو از آن برای تولید مخازن و OEM هااستفاده میکنند که در صنایع شیمیایی و داروسازی ازآن استفاده میشود.

بازرگانی مهزیار فولاد عرضه کننده لوله استیل بدون درز ۳۰۴ / ۳۰۴L و ۳۱۶ / ۳۱۶L و هم چنین عرضه دیگر فولاد های ضد زنگ از جمله ۳۰۴H، ۳۱۶H، ۳۱۰S ، ۳۰۹S .    ما طیف گسترده ای از سری لوله های ارائه شده از Sch 5 تا دوبرابر سنگین تر را ارائه می کنیم .اکثر محصولات در طول های تصادفی ۲۰ ‘در دسترس هستند، اما مهزیار فولاد می تواند لوله بدون درز ضد زنگ را در بسیاری از مقادیر بیش از ۴۰′ عرضه کند. تمام لوله های بدون درز ضد زنگ می تواند براساس نیاز مشتری در اندازه های دقیق برش داده شود .

لوله استنلس استیل 
قطر لوله های استنلس استیل0.1 میل به بالاارسال درخواست
لوله های استنلس استیل سری 300304 - 304L - 316 - 316L - 309S - 310Sارسال درخواست
نمره آلیاژ نیکلآلیاژ 20 – 200 – 400 – 600 – 601 – 625 – 825H – 825HT – C276ارسال درخواست

جهت اطلاع از جدید ترین قیمت ها  و اطلاعات فنی مربوط به انواع لوله با کارشناسان فروش لوله مهزیار فولاد تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : ۴۴۴۴۹۱۰۱ – ۰۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *