ورق ضخامت های بالا
فروش ورق آهن ضخیم ، ضخامت بالا
اکتبر 23, 2018
سنگ آهن
روند تولید فولاد در کوره ها
اکتبر 25, 2018

لوله های گالوانیزه و مزایای آن

لوله های فولادی گالوانیزه

لوله کشی گالوانیزه چیست؟

سرب یکی از معمول ترین فلزاتی بود که در ساختن لوله ها برای انتقال آب استفاده می شد. تا سال ۱۹۰۰، بیش از ۷۰ درصد از شهرهای بزرگ، از لوله های سرب در سیستم های آب آشامیدنی شهری استفاده می کردند. پس از افزایش فشار برای جلوگیری از مسمومیت سرب، سازندگان شروع به دنبال جایگزینی برای لوله های سرب کردند. در سال های ۱۹۶۰، شرکت های تولیدی لوله های فولادی گالوانیزه را به عنوان بلوک انتخابی برای لوله کشی جایگزین کردند.

 

لوله های گالوانیزه چیست؟

لوله های گالوانیزه لوله های فولادی هستند که دارای پوشش محافظتی هستند تا از خوردگی و زنگ جلوگیری کنند. لوله های فولادی گالوانیزه به طور معمول در خانه های ساخته شده قبل از سال ۱۹۶۰ نصب شده اند. هنگامی که این لوله ها اختراع شد، لوله گالوانیزه جایگزین لوله سرب برای خطوط آب شد. امروزه ، با این حال ، ما متوجه شده ایم که استفاده طولانی مدت از لوله های گالوانیزه در معرض آب باعث ایجاد زنگ زدگی و خوردگی داخلی می شود.

چرا لوله های گالوانیزه صنعتی را انتخاب می کنید؟

از آنجایی که لوله گالوانیزه صنعتی کمتر از دیگر  لوله ها هزینه دارد ، استفاده و کار با آنها بسیار محبوب شده است .  استفاده از این لوله ها کارآمد است چرا که این لوله ها نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند. با توجه به چقرمگی این مواد، این لوله های فولادی می توانند در حین حمل و نقل و خم شدن مقاومت کنند. انتخاب لوله های صنعتی گالوانیزه به دلیل استاندارد سازی، هزینه کم، سختی و عمر طولانی آن خوب است. اتصالات صنعتی گالوانیزه به وسیله درجه های فشار طبقه‌بندی می‌شوند. از سری ۱۵۰ برای لوله‌کشی های  کم‌فشار استفاده می‌شود و از سری ۳۰۰ برای لوله کشی های با فشار بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.  اتصالات صنعتی گالوانیزه در برابر فساد و زنگ زدگی مقاوم می باشد .

 

اگر شما نیاز به کمک در تامین لوله های ضد زنگ زدگی صنعتی گالوانیزه و یا اتصالات دارید ما میتوانیم انواع لوله های صنعتی گالوانیزه و اتصالات را از ۶ تا ۸٫۱ اینچ برایتان تامین کنیم  . در نهایت، امروز برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : ۴۴۴۴۹۱۰۱ -۰۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>