قیمت خرید و فروش کلیه ورق های عرشه فولادی با گام های مختلف
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸
لوله درزدار
لوله درزدار
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۸

لوله های فشار بالا

لوله های فشار بالا

از سال ۱۹۴۵ توسط مهندسین اتصالات و لوله  هایی با کیفیت ویژه طراحی و ساخته شده‌است. لوله فشار بالا قادر به تحمل فشار تا ۱۵۰۰۰۰PSI و اندازه آن‌ها از ۴/۱ تا ۱ اینچ می باشد. لوله های استاندارد با آلیاژ ۳۱۶ و ۳۰۴ ساخته می شوند.

از ویژگی های لوله فشار بالا میتوان موارد زیر را نام برد :

اتصال به صورت مخروطی و رشته ای

اندازه‌های لوله ها بین  “۱٫۴،  “۱۶/۵،  “۸/۳،  “۱۶/۹و”۱ هستند.

لوله  فشار بالا از فولاد ضد زنگ سرد ساخته شده اند.

درجه‌حرارتی که این نوع لوله ها میتوانند تحمل کنند از ۲۵۲- درجه سانتی گراد تا ۶۴۹ درجه سانتی گراد می باشد.

لوله های فشار بالا در طول ۶ تا ۸ متر موجود می باشد.

این نوع لوله ها با مواد ویژه و طول های خاص در دسترس قرار دارند .

مزایا و کاربرد های لوله  فشار بالا :

لوله  فشار بالا به عنوان اجزای جابجایی سیال برای صنایع شیمیایی / پتروشیمی، تحقیقات و صنایع نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرداین لوله در اندازه‌ و درجه بندی فشارهای مختلف برای عملکرد بهینه قرار دارند.

لوله  فشار بالا با کیفیت بالا در صنایع مختلف عرضه و استفاده میشود . محصولات ما به طور خاص در پروژه‌های استخراج نفت و گاز و همچنین در برنامه‌های فضایی و هوافضا سرمایه‌گذاری می‌شوند.

لوله فشار بالا برای کمک به استخراج نفت و گاز در برخی از بدترین شرایط  در پایین حفره از جمله اب های عمیق و چاه نفت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله‌های فشار بالا می‌توانند برای کاربردهای کم‌فشار،متوسط، بالا و فوق‌العاده بالا تولید شوند.

نفت و گاز :

لوله  فشار بالا با انواع تیتانیوم و آلیاژهای نیکل نیز در دسترس هستند. ما طیف گسترده ای از مشخصات و اندازه را که مطابق با الزامات صنعت نفت و گاز است، پوشش می دهیم.

هوافضا:

تمام محصولات با فشار بالا برای صنعت هوافضا تامین می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما در این حوزه، لطفا به صفحه ما در لوله‌های هیدرولیکی مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *