تسمه فولادی
تولید و تامین کلیه تسمه های فولادی آلیاژی
ژوئن 3, 2019
لوله فولادی جداره چاه
لوله فولادی جداره چاه
ژوئن 9, 2019

لوله مانیسمان صنعتی X52 – X60 – X65

مشخصات شما برای خط لوله فولادی کربن HFI و لوله اسپیرال :

مهزیار فولاد یک دامنه وسیعی از لوله جوش داده‌شده را برای استفاده در مطلوب‌ترین شرایط، ارایه می‌دهد.

محصولات ما مطابق با مشخصات پروژه خاص و استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند.

مهزیار فولاد راه‌حل‌های پوششی جامع برای لوله‌های نفت و گاز و دیگر کاربردهای لوله‌ای فراهم می‌کند.

 

فرآیند  جوش HFI:

این لوله جوش داده‌شده HFI به طور موفقیت‌آمیزی برای چندین دهه با تقاضای تکنیکی و شرایط خدمت شدید مورد استفاده قرار گرفته‌است. این نوع لوله های طراحی شده برای فشارهای عملیاتی بالا، حمل و نقل قابل‌اطمینان و توزیع گاز، نفت، آب و محصولات دیگر را تضمین می‌کند. لوله جوش داده‌شده یک عنصر ساختاری ضروری است. این فرآیند اکتشاف و استخراج منابع ضروری را ممکن می‌سازد و یک عنصر حیاتی در ساخت ماشین‌آلات و ساخت کارخانه است.

تلاش‌های مجموعه ما بر روی کیفیت و ایمنی لوله جوش داده شده است. فرآیند ما با بازرسی دقیق مواد شروع می‌شود و سپس ما با ۱۰۰ درصد نظارت بر تولید را با استفاده از روش‌های تست پیشرفته و تجهیزات پیشرفته اجرا می‌کنیم. در پایان، یک بررسی کامل نهایی وجود دارد.

این روش‌ها تضمین می‌کنند که ویژگی‌های لوله‌های مانیسمان ما با شدیدترین الزامات و استاندارد ها مطابقت دارند.

فرایند جوش HTS :

ما فرآیند تولید دو مرحله‌ای (تکنولوژی HTS)خود را در طی سال های گذشته اجرا کردیم و به طور مداوم در حال بهبود و توسعه آن هستیم. تفاوت اصلی بین تکنولوژی HTS و تولید لوله‌های اسپیرال مرسوم این است که تولید عمدتا به دو مرحله تقسیم می‌شود.  فرآیند جوش کاری HTS شامل موارد زیر است:

۱٫ شکل گیری لوله با جوشکاری دائمی

۲٫ جوش قوس الکتریکی داخلی و خارجی در ایستگاه های جوش جداگانه

با جدا کردن مراحل فرآیند، سرعت تا ۱۵ متر بر دقیقه را می توان در مرحله شکل‌دهی لوله بدست آورد. شکل هندسی لوله‌ها تحت‌تاثیر فرآیند جوشکاری قرار نمی‌گیرد. این تضمین عالی در حداکثر خروجی را تضمین می کند.استفاده از اتوماسیون فرآیند برای جوشکاری قوس زیرین در لوله که قبلا به طور کامل جوشکاری شده بود، تضمین اضافی برای کیفیت بالا و پایدار درز جوش است.

خط لوله برای نفت و دیگر مایعات قابل‌اشتعال، گاز طبیعی و دیگر مواد گازی :

لوله خط لوله فولادی در حال حاضر در حمل و نقل گازها، مایعات قابل اشتعال و مواد جامد به طور موفقیت آمیزی مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به سطوح فشار بالا که اغلب در حمل و نقل این مواد دخیل هستند، فولاد از مواد لوله ای بهینه است و از لحاظ ایمنی و قابلیت اطمینان برای یک عمر طولانی، بی نظیر است. تجهیزات و فرآیندهای تولیدی ما، طیف گسترده‌ای از سیستم‌های پوشش ، به اضافه خدمات باکیفیت بالا در راستای برآورده کردن نیازها و خواسته‌های فردی مشتریان ما، به لحاظ ایمنی، حفاظت از محیط‌ زیست و خواسته‌های خاص پروژه شان است.با ضریب کارایی جوشکاری v = 1.0، محصولات ما با بالاترین الزامات استانداردهای بین المللی نظیر EN، API، ISO، GOST، یا DNV Rules مطابقت دارند، که در مقایسه با مشخصات دقیق از شرکت های معتبر بین المللی نفت و گاز است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *