لوله مانیسمان API5L X52-X60-X65
سپتامبر 6, 2016
لزوم استفاده از شرکت‌های «خدمات نفتی» به جای «شرکت‌های بین‌المللی نفتی» در صنعت نفت ایران
سپتامبر 8, 2016

کروم ، جک ، لوله سیلندری

لوله سیلندری

مهزیار فولاد تامین کننده لوله های فولادی است که می تواند به عنوان لوله گاز و هیدرولیک سیلندر و در تولید مخزن با فشار بالا استفاده می شود. لوله سیلندری بدون درز و جوش برای استفاده های مشخص تولید می شوند. مسئولیت ما این است که مناسب ترین محصول را برای مشتریان با اهداف مختلف مانند : سوخت، هیدرولیک، تریلر، ایستگاه با بطری های گاز و غیره انتخاب کنیم.

لوله های فولادی جوش داده شده با هزینه های پایین تر و فرآیند تولید ساده تر شناخته می شوند ، معمولا برای تولید محصولاتی با تحمل فشار متوسط ​​و کم مورد استفاده قرار می گیرند . لوله فولادی بدون درز عملکرد مکانیکی بهتری دارد و برای شرایط کاری فشار بالا ساخته شده‌است، چرا که روش تولید می‌تواند در برخی از فرآیند های تولید کننده متفاوت باشد.

علاوه بر این، این لوله ها دارای سختی سطح مطلوب و ضخامت کروم سخت می باشند تا عملکرد قابل اطمینانی برای آنها فراهم کند . به عنوان یک تامین کننده ، ما این لوله ها را با ضخامت و اندازه های سفارشی که مطابق با نیازهای دقیق مشتریان ما است فراهم کرده ایم.  طراحی و ساخت لوله های هیدرولیک بدون درز با استفاده از مواد خام با کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته برای ایجاد دوام و کارایی بالا . ما یک موجودی بزرگ از لوله های سیلندری جوش داده شده را برای برنامه های کاربردی در بخش های مختلف از جمله کشاورزی و ساخت و ساز، همچنین برای ضایعات و بازیافت و … ارائه می دهیم. با توجه به افزایش دوام و مقاومت در برابر خوردگی همراه با ماشینکاری و قابلیت جوش پذیری فوق العاده آن،لوله های سیلندری ST52 در اندازه ها و ضخامت های مختلف توسط مصرف کنندگان در سراسر جهان ترجیح داده شده است.

 

لوله سیلندری

مهزیار فولاد صنعت که تقریبا در ارائه انواع گسترده لوله سیلندری مشغول به کار است. و در تلاش هستیم که لوله های درخواستی را با کمترین قیمت به مصرف کنندگانمان پیشنهاد دهیم . این مورد برای بسیاری از صنایع مانند صنعت سیلندر هیدرولیک، صنعت پرس هیدرولیک، صنعت ماشین آلات نساجی، صنعت ماشین آلات، صنایع چوب صنعت، پمپ هیدرولیک، صنایع کاغذ و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. 

شماره تماس : ۴۴۴۴۹۱۰۱ -۰۲۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *