فروش ورق آلیاژی فولادی (P265-P285-P275-P295-P355)
دسامبر 14, 2019
حذف اثرلایۀ کروماته در ورق‌های گالوانیزه
دسامبر 16, 2019

فروش قوطی صنعتی فولادی ( پروفیل )

ظپظˆظ„ط§ط¯ ظ…ظ‡ط± ط³ظ‡ظ†ط¯ ظ„ظˆظ„ظ‡ ظˆ ظ¾ط±ظˆظپغŒظ„ ظپظˆظ„ط§ط¯غŒڈBY>¯

شرکت مهزیار فولاد صنعت ، با در نظر گرفتن نیاز های خریداران عزیز ، و با داشتن نیرو کار با تجربه ، در صدد آن است که خدمات خود را در زمینه ی خرید و فروش قوطی صنعتی ، در مقطع مربع (box profile) ، مقطع مستطیل ، و در ضخامتهای مختلف ، از جمله پروفیل های با ضخامت بالا ،  و قوطی های با ضخامت بالا ، ارائه دهد . از خریداران و فروشندگان محترم تقاضا میشود جهت خرید قوطی صنعتی در مقاطع مربع و مستطیل ، و انواع ضخامتها ، با واحد خرید و فروش شرکت مهزیار فولاد تماس بگیرید ، کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷:۳۰ در خدمت شما خریداران و فروشندگان محترم میباشند .

شرکت مهزیار فولاد صنعت ،  با هدف تامین کلیه پروفیل های صنعتی ، و تامین کلیه ی مقاطع فولادی ، قصد دارد با بالا بردن کیفیت خدمات خود ، در راستای رضایت خریدران و فروشندگان عزیز ، خدمات خود را طبق درخواست مشتریان ،  در زمینه ی خرید و فروش مقاطع پروفیلی ، خرید و فروش پروفیل های صنعتی ، خرید و فروش قوطی صنعتی ، قوطی ضخامت بالای صنعتی و در دیگر ضخامتها ، ارائه کند . از خریداران و فروشندگان عزیز ، تقاضا داریم جهت خرید اقلام قید شده ، با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمائید ، کارشناسان ما هر گونه راهنمایی و مشاوره در جهت خرید قوطی های فولادی صنعتی و پروفیل های صنعتی در تمام مقاطع ( مربع ، مستطیل و ….. ) را در اختیار شما خریدران  و فروشندگان عزیز قرار میدهند .

خریداران عزیز همچنین میتوانند با مراجعه به سایت مهزیار فولاد صنعت ، به نشانی www.mahzyar.net  ، از لیست آخرین قیمت روز اقلام قید شده ، و دیگر محصولات اطلاع پیدا کنند . لیست قیمت محصولات فولادی شرکت مهزیار فولاد ، در ابتدای هر روز به روز رسانی میشود . شایان ذکر است به دلیل نوساناتی که در بازار وجود دارد ، قیمت محصولات فولادی که در سایت شرکت مهزیار فولاد صنعت وجود دارد ، بصورت تقریبی بوده ، و صرفا جهت برآورد هزینه های خریداران محترم میباشد . توصیه میشود جهت اطلاع از آخرین قیمت محصولات فولادی ما ، با واحد خرید و فروش شرکت مهزیار فولاد صنعت تماس حاصل نمائید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *