گرد فولادی C45
مشخصات گرد فولادی C45
مارس 9, 2019
ورق های فولادی ASTM A516 Gr 60
ورق فولادی A516 Gr 60
مارس 14, 2019

فروش انواع لوله

لوله های فولادی

موجودی ما از لوله های فولادی کربن به طور معمول بیش از چندین تن است. محدوده اندازه لوله های ما از قطر داخلی ۲ تا ۶۰ اینچ و ضخامت دیواره از ۱٫۸ تا ۲ اینچ متغیر است. لوله های موجودی ما به روش های ERW , DSAW , SEAMLESS تولید شده اند. ما همچنین با افتخار لوله های دارای گواهی API را ارائه می کنیم.

لوله های فولادی به طور گسترده ای در بندرگاه ها (پیست ها، ساحل ها و موج شکن ها)، مهندسی عمران شهری (دیوارهای نگهدارنده زمینی )، پل ها (پایه های بتونی لوله های فولادی) و سایر صنایع، همچنین استفاده در مورد افزایش مقیاس سازه ها، افزایش عمق آب و افزایش کار در زمینه ساخت و ساز در مناطقی که در آن عمق حمایت کننده های زیر زمین نرم و ضخیم هستند.

 

لوله های فولادی برای حفاری و تولید :

برای حفاری و تولید دریایی، ما لوله های از ۲۰ تا ۴۸ اینچ و دیواره ضخیم تا ۲ اینچ که با روش E.R.W. ،D.S.A.W تولید شده و. یا لوله های بدون درز ارائه می دهیم. استانداردهای بالایی از کیفیت نیز در لوله‌های فولادی ما و دیگر صفحات فولادی اعمال می‌شوند.

 

 برنامه های ساختاری :

برای برنامه های کاربردی ساختمانی از قبیل لوله کشی، پوشش جاده و …، ما لوله های ASTM A252 Gr 2 و Gr 3 را تایید می کنیم.همچنین کالاهای فولادی ما کیفیت بالایی دارند و امکان حمل و نقل و ارسال سریع وجود دارد .

 

تصفیه آب :

برای تصفیه آب یا انتقال آب، لوله اسپیرال را با استاندارد AWWA ارائه می کنیم. اغلب ما لوله های خم کاری شده را به طور دقیق، عرضه می کنیم و با سفارش مشتریان هماهنگ شده و با علامت های شناسایی مشخص می شوند. به عنوان یکی از معتبر ترین توزیع کنندگان لوله انتقال آب، لوله های ما دارای استاندارد ASTM ، API ، AWWA هستند و مطابق با گزارش های آزمایشگاه، ارائه می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *