فولاد 4140
چگونگی جوشکاری فولاد ۴۱۴۰ :
ژوئن 12, 2019
لوله‌های لایروبی
شیت پایل و فولاد های لایروبی
ژوئن 16, 2019

خرید و فروش ورق روغنی ST12

ورق ST12

ورق ST12 فولاد نورد سرد است که اساسا فولاد گرم نورد است که پردازش شده است. هنگامی که فولاد گرم نورد سرد شده است، آن را برای رسیدن به ابعاد دقیق تر و کیفیت بهتر بهتر می شود.

فولاد نورد سرد ST12 اساسا فولاد نورد گرم است که بیشتر فرآوری شده‌است. هنگامی که فولاد نورد گرم سرد شد، سپس برای رسیدن به ابعاد دقیق‌تر و ویژگی‌های سطح بهتر رول میشود.

ورق فولاد نورد سرد (ورق فولاد کروم) اساسا فولاد گرم نورد است که بیشتر پردازش شده است

ورق های فولادی “نورد سرد” اغلب برای توصیف طیف وسیعی از فرآیند اماده سازی سرد استفاده می شود، گرچه از لحاظ فنی، “نورد سرد” فقط برای ورق هایی است که فشرده سازی بین غلطک ها انجام می شود. چیزهایی مانند میله ها یا لوله ها “کشیده شده” نیستند. دیگر فرآیندهای آماده سازی سرد عبارتند از چرخش، سنگ زنی و صیقل – که هر کدام از آنها برای تغییر ورق های فولادی نورد گرم به محصولات پالایش شده استفاده می شود.

سیم‌پیچ فولادی نورد سرد ST12 می‌تواند با ویژگی‌های زیر شناسایی شود:

۱. فولاد نورد سرد سطوح بیشتری با تحمل نزدیک‌تر دارد.

۲. سطوح صاف که اغلب برای تماس با ورق فولادی CR هستند.

۳. بارها صحیح و مربعی‌شکل می‌شوند، و اغلب دارای لبه و گوشه‌های مشخصی هستند.

۴. لوله ها دارای یکنواختی و متمرکز و صاف هستند که از مواد مذاب سرد ساخته شده‌اند.

۵. یک کویل فولادی نورد سرد با ویژگی‌های سطح بهتر از فولاد نورد گرم، تعجبی ندارد که فولاد نورد سرد اغلب برای کاربردهای دقیق تکنیکی بیشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما با توجه به فرآوری بیشتر برای محصولات نهایی سرد، آن‌ها قیمت بالاتری دارند.

از لحاظ ویژگی‌های فیزیکی آن‌ها، فولادهای نورد سرد به طور معمول سخت‌تر و قوی‌تر از فولادهای نورد گرم استاندارد هستند. این به این دلیل است که فولاد نورد سرد اساسا یک محصول سخت شده را ایجاد می‌کند. لازم به ذکر است که این درمان‌های اضافی نیز می‌توانند تنش‌های داخلی را در داخل مواد ایجاد کنند. به عبارت دیگر، هنگام ساخت فولاد با کار سرد – چه برش، آسیاب کردن و یا جوشکاری – این می‌تواند تنش‌ها را آزاد کرده و منجر به تاب دادن غیرقابل‌پیش‌بینی شود.

کاربرد های ورقST12  :

از ورق‌های فولادی نورد سرد میتوان در ساخت و ساز، تولید ماشین‌آلات، ساخت کانتینر، کشتی‌سازی، ساخت پل. همچنین برای تولید انواع کانتینرها نیز می توان از ورق فولادی CR استفاده کرد.

فولاد ST12 نیز برای پوسته کوره، ورق فولادی ، پل و غیره استفاده می‌شود.

ورق فولادی استاتیک خودرو، ورق  فولادی کم آلیاژ، ورق کشتی‌سازی، ورق دیگ بخار، قطعات تراکتور، قطعات تراکتور و اجزای جوشکاری.

فروش انواع ورق های روغنی ST12  مبارکه اصفهان ، الماس و فولاد غرب

فروش انواع ورق های روغنی وارداتی روسی و قزاق از ضخامت ۰٫۳۶ الی ۲٫۵ میل

شرکت بازرگانی مهزیار فولاد صنعت تامین کننده ورق های ST12  در ایران.

(جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایز ها و ابعاد موجود با ما تماس بگیرید)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>