ورق های ضخیم
ورق ضخیم بار
جولای 20, 2019
لوله API 5L
مشخصات لوله بدون درز  API 5L
جولای 22, 2019

خرید و فروش لوله های اسپیرال از سایز ۱۵ اینچ تا ۱۰۰ اینچ

لوله های سایز بالا فولادی

لوله های سایز بالا فولادی

شرکت مهزیار فولاد صنعت تولید کننده انواع لوله های سایز بالا فولادی صنعتی و ساختمانی می باشد . این لوله‌ها در برابر دماهای پایین در محیط‌های سرد و همچنین در فشار های بالا جهت پروژه های انتقال آب و گاز به صورت سطحی و در عمق دریا کاربرد دارد .

پیشنهاد ما شامل لوله‌ها در ابعاد زیر است:

لوله‌های جوشکاری شده به روش اسپیرال با قطر خارجی از ۵۰۸ تا ۲۵۴۰ میلی متر و ضخامت های ۴ میلیمتر الی ۲۰ میلی متر قابل تولید می باشد.

مهزیار فولاد محصولات استاندارد و همچنین محصولات خاص را برای بسیاری از کاربردها تولید و عرضه می نماید. به عنوان یک راه ‌حل اقتصادی برای انتقال گاز و نفت، مهزیار فولاد طیف وسیعی از محصولات سفارشی را تامین می نماید: این لوله ها مطابق با استانداردهای ملی یا بین‌المللی (API، EN، ایزو) و مشخصات  (NACE , DNV)یا مطابق با مشخصات درخواستی مشتری تولید می‌ گردند.

سایز و آلیاژ لوله های تولیدی به نوع کاربرد آن بستگی دارد در این ابعاد و آلیاژ لوله باید به گونه‌ای ارائه شود که بتواند به طور کامل نیاز های مصرف کننده را تامین نماید . برای لوله‌های صنعتی چند مورد حائز اهمیت است : آلیاژ ،قطر خارجی، قطر داخلی و ضخامت دیواره .

مجموعه ابعاد لوله های سایز بالا :

ابعاد لوله های سایز بالا فولادی به صورت تصادفی تولید نمی شوند، بلکه بر اساس مجموعه خواص مورد نیاز پروژه اعم از آلیاژ ، سایز و کاربرد بر اساس سیستم های خاص طبقه بندی می شوند. ابعاد لوله به میلی متر است و در ایالات متحده آمریکا و برخی از کشورهای دیگر ابعاد به اینچ  ارائه میشوند.

مجموعه‌ی ضخامت دیواره لوله های سایز بالا فولادی :

مجموعه‌ی ضخامت دیوارها براساس یک سیستم واحد (اینچ) تعیین می شوند، که برای بیان اندازه‌ها از کسر استفاده می‌کند. ضخامت دیواره در لوله با “رده” (۴۰، ۶۰، ۸۰، ۱۲۰) تعیین می گردد ، که در برخی ابعاد براساس کلاس وزن به (XXS , XS , STD ) تقسیم میشود. این مقادیر به میلی‌متر تبدیل می‌شوند. (توجه: اندازه رده لوله  برای مثال ۴۰ ثابت نیست، بلکه به قطر خارجی لوله بستگی دارد).  به گونه ای که هر قدر سایز بالا می رود ضخامت نیز به نسبت همان رده در سایز کوچکتر افزایش می یابد.

شرکت مهزیار فولاد صنعت تامین کننده کلیه لوله های فولادی و آلیاژی سایز بالا در ضخامت و آلیاژ های مختلف در ایران 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *