خرید ، فروش و قیمت روزانه انواع ورق های فوق ضد سایش با استاندارد های . هاردکس ، دلیدور ، دوراستات ، NIC

خرید و فروش ورق آلیاژی مخصوص ساخت وان گالوانیزه کم کربن
مهر ۱۷, ۱۳۹۵
خرید ، فروش ورق های ضخامت بالا برشی ، فابریک ( ضخیم بار ) با آلیاژ ( ST37 ، ST52 ، A36 )
مهر ۱۸, ۱۳۹۵

خرید ، فروش و قیمت روزانه انواع ورق های فوق ضد سایش با استاندارد های . هاردکس ، دلیدور ، دوراستات ، NIC

بازرگانی مهزیار فولاد صنعت ، تهیه کننده انواع ورق های ضد سایش در ایران است. ورق های ۵۰۰ AR معمولاً در حالت نورد تولید می شوند. این ورق های فولادی می توانند در برابر شرایط سخت مقاومت کرده و عمر طولانی را تضمین کنند. آنها در ساخت و ساز ، صنایع فرآوری و کاربری مواد استفاده می شوند. مشخصات و ضخامت های مختلف در صورت درخواست مشتری موجود است. این ورق ها به راحتی در محدوده قیمت های مناسب و اقتصادی در دسترس هستند.

ورق های ۵۰۰AR یک ورق فولادی مقاوم در برابر خراش است که در کاربردهای با فرسایش بالا مانند معدن‌کاری و جابجایی مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فولاد حرارت دهی شده است و قابلیت شکل دهی و جوشکاری آن بهبود یافته است. فولاد ۵۰۰AR در ساخت تجهیزات معدنی، صنعت تریلر و صنعت سنگ از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و سایش و فرسایش سنگینی را تحمل می‌کند. همچنین می‌تواند در برابر فشارهای بالا حتی در دماهای بسیار پایین نیز مقاومت کند. ۵۰۰AR با توانایی مقاومت در برابر فشار ضربه بالا، به طور گسترده برای کاربرد آن در زره بدن و صفحات بالستیک مورد استفاده قرار گرفته‌است.

هر کارخانه تولید دارای ترکیب شیمیایی اختصاصی و فرآیند عملیات حرارتی خاص خود برای ۵۰۰AR است.

 
THICKNESS
WIDTHLENGTH
AR500۳٫۱۶ ۲″۴۸″ ۹۶″۹۶″ ۴۸۰″

ورق فولادی مقاوم در برابر سایش ۵۰۰ چیست؟

  • قابل جوشکاری
  • خم کاری سرد
  • ویژگی تحمل ضربه بالا
  • بادوام و سخت شده است

این ورق ها بسیار قوی هستند و از سختی HBW 500 برخوردار هستند و می توانند در برابر نیروی ضربه بسیار بالا مقاومت کنند. ورق های فولادی ۵۰۰AR مقاوم در برابر سایش در مدل های مختلف برای ایجاد دستگاه های بادوام ، مقاوم در برابر سایش و درخشندگی بالا در دسترس هستند.

ویژگی‌های مهم ورق های فولادی AR :

۱٫کیفیت محصول بدون تغییر باقی می ماند

ورق های استیل مقاوم در برابر سایش ، از خالص ترین مواد اولیه ساخته شده اند که هر یک دارای کیفیت یکنواختی هستند. به منظور افزایش راندمان عملیاتی ، از سختی HBW500 برخوردار است ، که باعث افزایش مقاومت آن می شود. ورق های فولادی ۵۰۰ AR با تضمین ضخامت تعیین شده بدون تغییر باقی می مانند و عملکرد طولانی مدت بر کیفیت آنها تاثیری ندارد.

۲٫ قابلیت خم شدن و جوشکاری سرد 

این ورق های سایش ۵۰۰ و مشابه AR 500 نه تنها از سختی عالی برخوردار هستند بلکه از خاصیت خمکاری سرد نیز برخوردار هستند. خمکاری سرد روشی مقرون به صرفه برای تشکیل لوله ها و قطعات دستگاه است.

 

کاربرد های ورق فولادی ضد سایش ۵۰۰ :

  • ورق فولادی ۵۰۰AR ، که با نام های دیگر نیز شناخته می شود ، معمولاً در ساخت چکش های هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرد. از این چکش ها برای تخریب سازه ها استفاده می شود.
  • از سطل های بیل مکانیکی در مکان های حفاری و ساخت و ساز استفاده میکنند تا سطح زمین را حفر کنند. ورق های فولادی مقاوم در برابر سایش ، بسته به شدت سایش ، معمولاً در کل یا فقط لبه ها و پهلوهای این سطل ها قرار میگیرند .
  • ورق های AR500 در کارخانه های بازیافت یا کارخانه معدنی سنگ ها را درهم می‌شکنند یا مواد زائد را به قطعات کوچک‌تر کاهش می‌دهد تا قابل استفاده در صنایع شوند. در اینجا ، ورق های فولادی ۵۰۰AR حداکثر محافظت را به عنوان آستر سنگ شکن ها دارند و از ایجاد سنگ ها و شن های تیز جلوگیری می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *