اولین محموله شمش فولاد خوزستان وارد کانادا شد

ورق حلب
ورق حلب -تین پلیت – قلع اندود – مواد غذایی
مهر ۱۵, ۱۳۹۵
قراضه ژاپن در کره ارزان تر شد
مهر ۱۵, ۱۳۹۵

اولین محموله شمش فولاد خوزستان وارد کانادا شد

وی افزود: این معامله یک موفقیت صادراتی برای فولاد خوزستان است که نخستین فروش پس از برجام بوده و با استفاده از گشایش اعتبار اسنادی توسط خریدار در آلمان انجام شده است.

کروگر نماینده مشتری کانادایی پس از دیدار از خط تولید بیلت در فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به اینکه بخاطر مسئولیت شغلی خود از کارخانه‌های متعدد فولادی بازدید می‌کند و خطوط تولید بسیاری را در شرکت‌های بزرگ فولادسازی نظیر تیسن گروپ، آرسلورمیتال و دیگر شرکت‌های فولادی در خاورمیانه، آسیای میانه و جنوب شرقی و اروپا مشاهده نموده این بهترین خط تولید فولادی است که تاکنون دیده است.

این گزارش همچنان حاکیست، کروگر ضمن دیدار از کوره‌های الکتریکی فولادسازی و خط تولید بیلت در اهواز، مذاکرات خوب و سازنده‌ای با کارشناسان فولاد خوزستان داشته و امیدوار است با توجه به روابط خوب تجاری ایران با کشور مقصد ارسال (کانادا)، بتواند با انجام این خرید معامله جاری را به شروع خوبی برای توسعه روابط طرفین مبدل سازد.

این نماینده مشتری کانادایی که شمش فولاد خوزستان را برای کارخانه نورد خود واقع در تورنتوی کانادا خریداری کرده است تأکید نمود: به خاطر استفاده در تولید میلگرد مخصوص برای ساختمان‌های بلند مرتبه، حساسیت ویژه‌ای در خصوص بیلت‌های خردیاری شده از فولاد خوزستان وجود داشته که با انجام این سفر و بازدید محل از نزدیک، معامله را با اطمینان کامل دنبال می‌کند.

کروگر در انتهای مذاکراتش از انجام این معامله اظهار خرسندی نمود و خاطر نشان کرد: بر اساس آنچه در این خط فولاد خوزستان دیده است، از نظر سطح، برش و خصوصیات ظاهری، کامل و مطابق استاندارهای جهانی است.

منبع:خبرگزاری دنیای معدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *