انجمن جهانی فولاد گزارش داد: افزایش ۲۶٫۳ د رصدی تولید فولاد خام ایران طی ماه نوامبر ۲۰۱۶

لوله اسپیرال لوله مانیسمان لوله سیاه لوله گالوانیزه
پیش بینی تحولات بهای سنگ آهن در سال آتی ، سنگ آهن قیمت سنگ آهن با عیار ۶۲ درصد در بنادر چین حول ۸۰ دلار در هر تن نوسان کرده است.
دسامبر 20, 2016
ورق اینکنل
فروش سوپر آلیاژ اینکنل – مونل – هستلوی
دسامبر 22, 2016

انجمن جهانی فولاد گزارش داد: افزایش ۲۶٫۳ د رصدی تولید فولاد خام ایران طی ماه نوامبر ۲۰۱۶

دنیای معدن – انجمن جهانی فولاد (worldsteel association) از رشد ۲۶٫۳ درصدی تولید فولاد خام ایران در ماه نوامبر ۲۰۱۶ میلادی خبر داد.

بر اساس گزارش انجمن جهانی فولاد، ایران در ماه نوامبر ۲۰۱۶میلادی، یک میلیون و ۵۸۵ هزار تن فولاد خام تولید کرد. این در حالی است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته میلادی، یک میلیون و ۲۵۵ هزار تن بوده است.

همچنین میزان تولید ۱۱ ماهه سال ۲۰۱۶ با ۱۱ درصد افزایش، به ۱۶ میلیون و ۴۳۵ هزار تن رسید. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۱۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تن بود.

بنا به این گزارش، ۶۶ کشور تولید کننده فولاد خام جهانی در ماه نوامبر، ۱۳۲ میلیون و ۴۰۲ هزار تن فولاد خام تولید کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۱۲۶ میلیون و ۱۱۴ هزار تن)، ۵۵ درصد رشد نشان می دهد.

این کشورها طی ۱۱ ماهه ۲۰۱۶ میلادی نیز یک میلیارد و ۴۶۷ میلیون و ۹۹۷ هزار تن فولاد خام تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیارد و ۴۶۲ میلیون و ۵۴۹۹ هزار تن)، حاکی از رشد ۰٫۴ درصدی تولید این محصول در جهان است.

کشورهای نخست تولید کننده فولاد جهانی نیز شامل چین (۷۳۸ میلیون و ۹۴۰ هزار تن)، ژاپن (۹۶ میلیون و ۵۹ هزار تن)، هند (۸۷ میلیون و ۵۳۱ هزار تن)، آمریکا (۷۲ میلیون و ۴۱۱ هزار تن) و روسیه (۶۴ میلیون و ۶۲۳ هزار تن) بودند.

منبع : دنیای معدن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>