فولاد و آلومینیوم
مقایسه فولاد و آلومینیوم
اکتبر 28, 2018
گالوانیزه
گالوانیزه در تماس با فلزات دیگر
اکتبر 31, 2018

انجام خدمات گالوانیزه گرم و ضمانت ۳۰ ساله

گالوانیزه گرم

 فرآیند گالوانیزه گرم با عملکرد ثابت و صرفه‌جویی در هزینه

گالوانیزه گرم برای بیش از ۲۵۰ سال استفاده شده است تا از خوردگی فولاد و آهن محافظت کند. فرآیند گالوانیزه گرم که در طول سال‌ها تکامل‌یافته است شامل فرو بردن فولاد پیش‌ساخته در یک وان از روی مذاب است. آهن در فولاد با روی واکنش نشان می‌دهد تا یک پوشش آلیاژ با اتصال محکم تشکیل شود که فولاد را ازخوردگی محافظت ‌کند.

لوله گالوانیزه شده دارای هزینه نگهداری کمتری نسبت به مواد دیگر از قبیل فولاد رنگ‌شده یا سطوح پوشیده شده با اپوکسی است و نیازی به نگهداری پوشش در طول عمر مفیدش ندارد.

 

پایداری بخشی از فرآیند گالوانیزه کردن ما است

حفاظت از فولاد جز اهداف اصلی خدمات پوشش فلزی ماست. تضمین اینکه عنصر کلیدی زیرساخت تا حدممکن دوام بیاورد، تعریف پایداری در محصولات گالوانیزه گرم شرکت ما حفاظت از بافت فولاد مهمترین وظیفه پوشش گالوانیزه می باشد . با گالوانیزه کردن سطح فولاد عمر فولاد آن بین ۳ الی ۵ برابر افزایش می یابد .

با استفاده از روی ۱۰۰٪ طبیعی در گالوانیزه گرم، فرآیند گالوانیزه کردن صورت می پذیرد که حفاظت از خوردگی و پوسیدگی فولاد را  برای ده ها سال تضمین می نماید .

  • گالوانیزاه گرم شامل هیچ یک ترکیبات آلی فرار ( VOCs ) نیست .
  • روی و فولاد ۱۰۰ درصد قابل بازیافت هستند.
  • محصولات این شرکت تا ۳۰ سال گارانتی می گردد.

شرکت مهزیار فولاد صنعت ، ارائه دهنده خدمات گالوانیزه ، جهت کلید سازه ها و مقاطع فولادی در ایران .

تجربه و تخصص گسترده ما در گستره وسیعی از صنایع از جمله کشاورزی، پل و بزرگراه، ساخت‌وساز ، تاسیسات الکتریکی ، پتروشیمی، تفریحات و حمل و نقل کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گالوانیزه کردن انواع فولاد های آلیاژی و ابعاد سازه های قابل آبکاری با واحد فروش شرکت تماس بگیرید .

شماره تماس : ۴۴۴۴۹۱۰۱ – ۰۲۱ 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>