انتصاب مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

خرید و فروش انواع میلگرد های ساده ، ترانس ، مفتول های صنعتی ، مفتول های آلیاژی ، ترانسمیسیون
مهر ۹, ۱۳۹۵
اولین قرارداد تامین سرمایه خارجی در پتروشیمی خلیج فارس رقم خورد
مهر ۱۰, ۱۳۹۵

انتصاب مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا

X خرید و فروش فولاد های آلیاژی St 52 – ck 45 X خرید و فروش فولاد های آلیاژی SPK X خرید و فروش فولاد های آلیاژی VCN 150-200 X خرید و فروش فولاد های آلیاژی سمانته و MO40 X خرید و فروش آهن آلات دریایی X خرید و فروش لوله های دریایی X خرید و فروش ورق های دریایی X خرید و فروش انواع HP X خرید و فروش ورق آجدار X خرید و فروش ورق آلومینیوم X خرید و فروش ورق کرکره،شادولاین X خرید و فروش ورق عرشه فولادی X خرید و فروش برشی ساختمانی و صنعتی X خرید و فروش ورق گالوانیزه X خرید و فروش ورق رنگی X خرید و فروش ورق سیاه X خرید و فروش ورق روغنی X خرید و فروش ورق اسید شویی X خرید و فروش ورق روغنی st12-st14

به گزارش ایلنا به نقل از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس طی حکمی از سوی عادل نژاد سلیم مهندس مهدی قارونی به سمت مدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا منصوب شد.

در این حکم آمده است :

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به مصوبه سیصد و سیزدهمین جلسه هیئت مدیره محترم شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به شماره ۱۱۰۳-۱-۳۱۳-۹۵ مورخ ۰۷/۰۷/۹۵ به موجب این حکم به سمتمدیرعامل شرکت پتروشیمی بوعلی سینا منصوب می­شوید. امید است با توکل بر خداوند تبارک و تعالی، بهره­گیری از عناصر کارآمد و منابع موجود در ساماندهی، رفع موانع و مشکلات موجود، انجام وظایف محوله و تلاش در جهت تحقق اهداف زیر موفق و مؤید باشید.
–     ترویج و اعتلای ارزش های بنیادین کرامت انسانی و اخلاق اسلامی در تمامی فعالیت­ها به منظور حاکم شدن محیطی شاداب و با انگیزش برای کارکنان.
–      مدیریت و اتخاذ سیاست­ها، تدابیر و برنامه های جامع عملیاتی مناسب و ویژه جهت بازسازی و راه اندازی سریع واحد پارازایلین.
–     مدیریت بحران و اتخاد سیاستهای مناسب و مؤثر جهت رفع مشکلات ایجاد شده و اعمال اقدامات پیشگیرانه به منظور رسیدن به شرایط مطلوب.
–      ساماندهی و بهینه سازی مدیریت تدارکات جهت تأمین قطعات یدکی مورد نیاز با توجه به شرایط موجود در خصوص بازسازی و احد پارازایلین.
–      مدیریت و نظارت بر شرایط موجود به منظور آسیب شناسی تأثیرات بحران ایجاد شده در پتروشیمی بوعلی سینا در ابعاد مختلف و تلاش در جهت رفع آنها به ویژه تقویت روحیه سرمایه های انسانی.
–     برنامه ریزی کلان و توسعه تکنولوژی­های مورد نیاز و سازگار با محیط زیست در جهت ارتقاء کیفیت و کمیت محصولات و استفاده مطلوب و بهینه از آن.
–     مدیریت نظارت بر اجرای اثر بخش دستورالعمل های رعایت الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست، بررسی مستمر مشکلات و نواقص ایمنی و اقدام به موقع جهت رفع و به­روز نمودن آنها.
–     اجرای اثربخش برنامه استراتژیک با بهره گیری از سیاست های کلان راهبردی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و روش های علمی روز دنیا به منظور حرکت در مسیر رشد و تعالی سازمانی.
از حضرت احدیت توفیق جنابعالی در ایفای نقش و وظایف محوله را مسئلت دارم و بدینوسیله از خدمات ارزشمند جناب آقای دکتر صاحب نسق در طول تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می نمایم.
منبع: خبرگزاری ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *